Награди - АРЛЕКИН

Отиване към съдържанието

Главно меню:

Награди

Арлекин 2020
 

фестивална програма
КИНО И ТЕЛЕВИЗИЯ

 
 

ПРОФЕСИОНАЛНО ЖУРИ

МЛАДЕЖКО ЖУРИ

 
 

РАДИОПРЕДАВАНИЯ
"Героите в сянка" - Микаела Иванова, 125 СУ "Боян Пенев" - София

ИНТЕРНЕТ МЕДИИ
Youtube канал на „Младежка медия Ломоносов" - НПГПТО "М.В.Ломоносов" - София

ФОТОГРАФИЯ
Виктория Попова, НПГПТО "М.В.Ломоносов" - София


С Диплом се отличават:
Иво Томов, Сърбия,
Никол Георгиева, НПГПТО "М.В.Ломоносов" - София
Боян Драгомиров, Варна

АНИМАЦИЯ
Най-добър филм: "Небрежност", Грузия
Най-добър филм в категория 7-14 години: Надежда, Стефания Спасова, 2 АЕГ "Т.  Джеферсън", София
Най-добра идея в анимационен филм:
- "Градски живот", Анимационно студио "Старата мелница", Русия
- "Онлайн анимационно училище", Тбилиси, Грузия
Специални отличия:
- "Професор Тубочкин и децата",
Анимационно студио "Старата мелница", Русия
- "Едно емоционално приключение", Италия
- "Таубате", Анимационно студио АнимаЦел, Бразилия
Специално отличие за фотография:
"The school between two times", Португалия

ПРОМО  ФИЛМ
"Как са кара електрическа тротинетка", Младежко студио "СтудиотУ" - София

РЕПОРТАЖ
"Чудната градина", Кристиян Юлзари, Русе


ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ
"Шуменска крепост",
СУ "Сава Доброплодни" - Шумен

ИГРАЛНИ ФИЛМИ
"Улична котка", Борис Мицов - Варна

МОНТАЖ
Антонио Петков,
НПГПТО "М.В.Ломоносов" - София

РЕЖИСУРА и ОПЕРАТОРСКО МАЙСТОРСТВО
"Habit", Studio Meksvideo, Tallin, Estonia

РАДИОПРЕДАВАНИЯ
"Героите в сянка" - Микаела Иванова, 125 СУ "Боян Пенев" - София
Диплом: "Весело училище", Радио Цариброд, Република Сърбия

ИНТЕРНЕТ МЕДИИ
YouTube канала на Соня Генова, Варна

АНИМАЦИЯ

"Negligence", Грузия
Диплома:
"Professor Trubochkin and children", Русия
За идея:
"Online school", Грузия
"City life"
, Русия

ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ
"Как са кара електрическа тротинетка", Младежко студио "СтудиотУ" - София
Диплома:
"Шуменска крепост",
СУ "Сава Доброплодни" - Шумен

ИГРАЛНИ ФИЛМИ
"Habit", Естония
за режисура: "Рафтинг",
Младежко студио "СтудиотУ" - София
за операторско майсторство: "Нарисувай мечта", Боян Драгомиров, Варна
за монтаж: "Неочакван слушател",
Младежко студио "СтудиотУ" - София
за сценарий: "На гости", Елин Пелин
за социална значимост: "Различно еднакви", НПГПТО "М.В.Ломоносов" - София
за идея:
"Le train", Швейцария




 
 

песенен конкурс
КИНОТО - МОЯ ЛЮБОВ, МОЯ ПЕСЕН

 
 

ПРОФЕСИОНАЛНО ЖУРИ

МЛАДЕЖКО ЖУРИ

 
 

Първа възрастова група
1. Мира Попова              
2. Ивелина Андонова     
3. Виктория Илиева

Втора възрастова група
1. Виктория Гергова
2. Елеонора Стоянова
3. Мария Лилова

Трета възрастова група
1. Ани Ненова
2. Микела Скандура
3. Мартин Николов

Четвърта група-дуети и вокални групи
Дуети
1. Леа и Райно
2. Ани и Мартин

Вокални групи
1.Бънджи  сингърс
2.Трио DNA
3.ВГ "La Bella vita"

Първа възрастова група
1. Ивелина Андонова
2. Мира Попова
3. Аглея Канева

Втора възрастова група
1. Анна Георгиева
2. Мария Лилова
2. Виктория Гергова

Трета възрастова група
1. Мартин Николов
2. Ани Ненова
3. Микаела Скандура

Четвърта група-дуети и вокални групи
Дуети
1. Ани и Мартин
2. Леа и Райно

Вокални групи
Бънджи  сингърс
Трио DNA
ВГ "La Bella vita"


 
 

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

 
 

Награда на името на журналиста "Петя Петрова" за екология: "Ние" на НПГПТО "М. В. Ломоносов", София

Специална награда на името на Акад. Хачо Бояджиев: на фестивала "Златната пеперуда" (Тбилиси, Грузия) за развитието на филмовата индустрия сред най-малките

За реализация на 9-тото онлайн издание на Международния фестивал за детско и младежко медийно творчество "Арлекин": СтудиотУ, София

За реализация на филма "Децата и младите хора срещу коронавируса": Младежка медия "Ломоносов"

За композиране на филмова музика: Джовани Латерца, Аурора Тумиати

 
 
Назад към съдържанието | Назад към главното меню